Srpen 2006
Olsenky

29. srpna 2006 v 10:37 | Marie

Tak takhle se Olsenky podepisují

28. srpna 2006 v 10:34 | Marie

Olsenky bez make-upu

28. srpna 2006 v 10:29 | Marie

Kosmetika......

28. srpna 2006 v 10:21 | Marie

Malé roztomilé Olsenky

26. srpna 2006 v 20:05 | Marie

Filmy ve kterých si olsenky zahrály hlavní roly

26. srpna 2006 v 19:58 | Marie
Utíkáme k babičce (To Grandmother´s House We Go) Sestry Julie (Mary-Kate) a Sarah (Ashley) Thompson tajně sledují svojí matku Rhondu. Ta se o holkách před přáteli zmíní, že jsou zlobivé. Holky se rozhodnou, že udělají svojí mamince prázdniny a tak se vydají až za babičkou na Vánoční prázdniny, jenomže cestou k babičce je unesou dva chlápci (Harvey a Shirley). Vezmou je na Edgemontský karneval, kde si je má maminka vyzvednout. Na karnevale zjistí, že ty dva ukradli Santa Clausovi saňe. Policie si ale myslí, že zlodějem byla Rhonda a její nový přítel Eddie. Nakonec se však přijde na to, že to byli oni dva chlápci, jak tvrdila děvčata. Holky mají případ vyřešený a už se těší k babičce!
Měsíční kámen (Double, Double Toil And Trouble) Kouzla, zázraky, dobrodružství! Dvojčata Kelly (Mary-Kate) a Lynn (Ashley) se v tomto příběhu dostaly do opravdových potíží. Jejich rodiče jsou bez peněz a vypadá to, že by brzy mohli přijít i o dům. Sestry zjistí, že za problémy jejich rodiny je zodpovědný někdo tajemný a zlý. Teta Agatha! Před několika lety našla měsíční kámen a díky němu se stala čarodějnicí. Teď má nadpřirozené schopnosti, které začala zneužívat. A jen pokud se Kelly a Lynn podaří zlomit její ničemnou sílu, všechno bude zase jako dřív...
Jak byl dobyt západ (How The West Was Fun) Jessica (Mary-Kate) a Susan (Ashley) jsou veselá a bystrá osmiletá dvojčata, bez nich by byl život jejich otce, úředníka Stevena, velmi nudný a neveselý. Žena mu zemřela před třemi lety. Nebýt dcer možná by se přes tuto ztrátu nikdy nepřenesl. Není jediný komu rozesmáté holčičky pomohou. S prosbou o pomoc se na ně totiž obrátí bývalá maminčina přítelkyně Natty, která se pokouší zachránit svůj milovaný turistický ranč v horách, který byl oblíbeným místem i jejich matky. Teď je však ohrožen, protože se ho chce zmocnit Nattin bezohledný syn Bart...
Malé dohazovačky (It Takes Two) Diane žije v New Yorku a touží po své vlastní rodině. Roger, velmi úspěšný obchodník, má sice devítiletou dceru Alyssu (Ashley), ale schází mu manželka. Jednou v létě se Roger potkává s Diane, která má s sebou svou oblíbenou chovanku Amandu (Mary-Kate). Jak skvělé je zjištění, že jsou si Amanda a Alyssa podobné. Obě začnou okamžitě pracovat na svém plánu - dát ty dva dospělé dohromady.
Táta z billboardu (Billboard Dad) Tess (Mary-Kate) a Emily (Ashley) se ocitají v roli dohazovaček! S pevným rozhodnutím nalézt pro svého tátu Maxe novou lásku sestry namalují na billboard v srdci Hollywoodu soukromou reklamu. Po několika katastrofálních schůzkách Max konečně potká tu pravou - Brooke...ovšem s jednou překážkou. A tou je bouřlivý skejťák, který je nejenom synem Broook, ale také největším nepřítelem dvojčat!
Výlet do Paříže (Passport To Paris) Dvojčata Ally (Ashley) a Mel (Mary-Kate) jedou navštívit svého dědečka, který je velvyslancem USA ve Francii. Obě si zamilují nejen Paříž, nýbrž i dva mladé francouze. S nimi poznávají pařížské památky a zažívají zajímavé situace, například romantické rande na Eiffelovce. Mezi tím mají problémy s policií a... Neustále se taktéž pokouší uniknout svému nudnému průvodci. Také se seznámí se slavnou modelkou Brigite a dohodí ji průvodci, aby se nevěnoval jen jim a mohly vyrazit s klukama!
Gólová výměna (Switching Goals) Sestry Ema (Ashley) a Sam (Mary-Kate) si vyměňovaly svá tajemství, oblečení a teď dokonce i místa. Zatímco divoká Sam je výborná fotbalistka, uhlazená Ema dává přednost takovým sportům jako móda a randění. A tak, když se na fotbalovém turnaji ocitnou v nevyrovnaných týmech, předvedou skvělé kousky, aby si vyměnily místa a přelstily ligu. Do hry totiž patří chytré plány, neuvěřitelné záměny a neustálé vzrušení. Když však na hřišti i mimo ně vypukne chaos, Mary-Kate a Ashley se dají dohromady pro úplně nové dobrodružství.
Sestry v akci (Our lips ate sealed) Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal sestry Parkerovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem, ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí dvojčata do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách! Jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.
Sestry v Londýně (Winning London) Chloe (Mary-Kate) a Riley (Ashley) se ocitají v Londýně, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusily řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a zavedou vás na mejdany, kde to opravdu frčí. Chloe se zamiluje do pohledného mladého angličana Jamese a Riley do člena výpravy Briana. Dívky navštěvují památky, věnují se nakupování a přirozeně školnímu programu...
.
Sestry na Bahamách (Holiday In The Sun) Alex (Ashley) a Madison (Mary-Kate) tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku! Dívky a jejich kamarádi objeví loď, kde majitel ukrývá vzácné starožitnosti, čekají je problémy s policií a dokonce se ocitnou i ve vězení! Ale nakonec se vše vysvětlí a sestry jsou zase na svobodě. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná
Tailor a Kylie Hunterovy jsou sladká dvojčata, která právě získala řidičák.Po nastartování svého kabrioletu Mustang vyráží vůbec na svojí prvbí jízdu a to rovnou na Zimní Olympijské Hry v Utahu.kde se před nimi otvírá cesta plných dobrodružství, nových přátel,bezva kluků ale taky mnoho nečekaných překážek
Výlet do Říma (When In Rome) Dospívajícím sestrám Charli (Mary-Kate) a Leile (Ashley) se splní přání, na které by si netroufly pomyslet ani ve svých nejfantastičtějších snech! Věci jsou sbalené a nezbývá než nastoupit do letadla směr Řím, kde na ně čeká letní praxe u legendárního Dereka Hamonnda - fascinujícího mezinárodního magnáta, který kraluje mnoha odvětím, leteckými společnostmi a špičkovou módou konče! Charli a Leila se snaží udělat maximum pro to, aby svého šéfa zaujaly a přesvědčily o svých kvalitách. Obklopeny nádhernými památkami, prostředím vzrušujícího města a novými přáteli si užívají prázdninové dobrodružství za mořem, na které nikdy nezapomenou. A vy s nimi!
Dvojčata Roxy (Mary-Kate Olsen) a Jane (Ashley Olsen) Ryanovi se vydávají do New Yorku s cílem splnit si své sny. Výborná studentka Jane chce získat stipendium na univerzitě, zatímco její rebelská sestra Roxy by zde ráda odstartovala svou hudební kariéru. Ale v New Yorku se může stát cokoli... a také se stane!

V maléru zahrnujícím naštvaného
policistu (Eugene Levy), pašeráka (Andy Ritcher) a dva sympaťáky (Jared Padalecki, Riley Smith) si možná i vy uvědomíte, že když vám teče do bot, může být sestra tím nejlepším přítelem ze všech!

MK jde za svou stylistkou v L.A

26. srpna 2006 v 14:20 | Marie

Ashley nakupuje v L.A

26. srpna 2006 v 14:17 | Marie