Listopad 2006

Miss Davenporte Trunk Show

19. listopadu 2006 v 10:12 | Marie

New York Minute Press Conference

18. listopadu 2006 v 12:31 | Marie
Omlouvám se za málo obrázků ale počítač mi blbne až to bude v poho dodám další.

Nádherné video o Olsenkách

17. listopadu 2006 v 10:59 | Marie

Olsenky na módní přehlídce

17. listopadu 2006 v 10:58 | Marie

Hip Picks na na Říjen

17. listopadu 2006 v 10:47 | Marie
Hip Picks na Říjen 2006:
MÓDNÍ VĚC, KTERÉ JSME PROPADLY:

MARY-KATE: Černé vzorované legíny punčochy, těm jsem opravdu propadla.
ASHLEY: Já ujíždím na botech - vysokých a kotníčkových.

KOSTÝM NA HALLOWEEN:
MARY-KATE: Ještě jsem se nerozhodla, co si vezmu.
ASHLEY: Minulý rok jsem šla za černou kočku ve věrohodné masce. To byl jediný den, kdy jsem mohla všude chodit, aniž by mě někdo poznal. Bylo to skvělé.

OBLÍBENÁ VRACEJÍCÍ SE TV SHOW:

MARY-KATE: America's Next Top Model
ASHLEY: Top Chef

OBLÍBENÉ MUZEUM:

MARY-KATE: Piccasovo muzeum v Paříži
ASHLEY: Mesee d'Orsay v Paříži. Líbí se mi impresionistická výstava v 7. patře. Dega a Monet jsou moji oblíbenci.

CO DĚLÁM BĚHEM LETU:

MARY-KATE: Když nespím, tak si užívám čtení scénářů.
ASHLEY: Dívám se na filmy a prohlížím si módní časopisy.

Kafé a mléčný koktejl

17. listopadu 2006 v 8:50 | Marie
Bez mléčného koktejlu a Kafíčka Olsenky neudělají ani krok:

Věci bez kterých nemohou olsenky být

17. listopadu 2006 v 8:49 | Marie
Ty to věci hrají v 6ivotě MKa A velkou roli:


Olsenky taky pletou

17. listopadu 2006 v 8:47 | Marie
Když se podíváte na tyto fotky, jako první Vás upoutají jehlice v rukou Mary-Kate a Ashley. Je to tak. Jejich vášní je pletení. Pletou každou volnou chvilku

Biografie Mary-Kate od Roku 1986-2006

17. listopadu 2006 v 8:45 | Marie
1986 - 1990
Mary-Kate a Ashley se narodili bývalé baletce Jarnette a bankéři Davidovi 13.června v pátek , roku 1986. Ashley vykoukla na svět o dvě minuty dříve v 8:24 ráno.Kromě jména Ashley , má druhé jméno Fuller po mamince , ale to nepoužívá. Když se holky narodily , měli už doma staršího brášku Trenta Williama , který se narodil 6. května 1984. Začátek jejich slávy lze považovat za pouhou náhodu. Jednoho dne je maminka vzala na konkurz do role malé Michelle v seriálu plný dům. Režisér je tenkrát vybrat právě proto , že když si je vzal do náručí neplakali.Mary-Kate měla v dětských letech větší um než Ashley a tak na ní vyšli ty směšné a aktuální scény a Ashley se svým miloučkým pláčem a vážností zastupovala vážné a hromadné scénky. 16.února 1989 se holkám narodila sestřička , které dali rodiče jméno Elizabeth Marie Olsen jinak zvaná Lizzie.
1991 - 1992
Právě seriál Full House úspěšně odrazil jejich kariéru, vysíláním ve více než 75 zemích světa včetně ČR. Rodičům MKA se to velice zamlouvalo a tak v roce 1991 najal jejich tatínek Dave Olsen Robeta Thorna na místo coby manažera dvojčat. Ten se s chutí pustil do díla a založil Dualstar Entertaiment Group, zastupující MKA filmy. Ta se slibně rozjížděla takže už roku 1992 točili dvojčata první film To Grandmother's House We Go (Jedeme k babičce), který zabodoval nejenom u mladších generací. V tomtýž roce tedy vydali i své první CD album Brother For Sale/50 cent (Brácha na prodej/za 50 centů). Roztomilé hlásky se všem dobře poslouchali, tak se firma motivovala a brzy poté vydala album I'm Cute One (Já jsem roztomilej prcek) a první VHS Our First Video (Naše první video). I když točili film v Canadě,Mary-Kate jezdila na jejím prvním koni a stala se oddaná jezdectví.
1993 - 1994
Roku 1993 vytvořili již druhý film Double, Double, Toil and Trouble (Trable, trable, tuplem trable). Tento rok účinkovali i ve filmu Little Rascals (Malí rošťáci). Roku 1994 zase How The West Was Fun (Jak byl dobyt západ). V tomto osudném roce se o nich už mluvilo jako o nejmladších producentkách v Hollywoodu a nejbohatšími dvojčaty. 8 a 9 rok Dualstar Entertaiment Group motivoval natolik, že udělali několika dílné řady filmu The Adventures of Mary-Kate and Ashley (Nové dobrodružství Mary-Kate a Ashley), kde si zahráli na nejmenší detektivy a později vyšli i první knihy nesoucí jejich název a příběhy. Tento rok se ale stal osudným pro seriál Full House, jejich milovaný Full House a kariéra jim na chvíli zmkla.
1995
Všichni mysleli, že s pseudonymem dětským idolem všech dětí je konec, ale najednou se tu objevil film It Takes Two (Malé dohazovačky). S úžasným obsazením a příběhem. Dvojčata si zahrála vedle slavné Kristie Alley (Kdopak to mluví) a Stevea Gutenberga (Tři muži a nemluvně), kteří jsou známí ze slavných rodinných komedii a to tahle také byla! Tento rok také skončily detektvní komedie The Adventures o Mary-Kate and Ashley, protože Robert Thorn si myslel, že na hraní detektivů už jsou dostatečně velké. Jarnie a Dave se rozvedli roku 1995, pro holky to bylo těžké období. David se znovu oženil s novinářkou Marthou McKenzie a nyní spolu mají dvě děti - nevlastní sourozence MKA sestřičku Taylor (6 let) a brášku Jakea (4 roky).

říjen: Mary-Kate a Ashley ztratili oba přední zuby když byli na Floridě.
prosinec: Mary-Kate dostala svého prvního koně,kterého pojmenovala "CD"
1996 - 1997
V období 10 a 11 let si MKA dali pauzu a začali se věnovat zpívání, škole a přemýšlení na co tak ještě dát jejich jméno. A tak vznikla značka mary-kateandashley vyrábějící zprvu dětské oblečení a hračky a dnes už i kosmetiku, dámské oblečení, knihy, videa, prostě veškeré produkty MKA a některou elektroniku! Zpívání zabrali některé soundracky k bývalému The Adventures of Mary-Kate and Ashley. Hudba je zaujala natolik že natočili Our Music Video (Naše hudební video) a bestovky jako Ballet Party, Birthday Party a Sleepover Party. Později se ale ozvali i hudební kritikové a MKA tak pomluvily, že zpívání raději do dneška vzdali :(

1996 červenec: Holky se jeli na prazdniny ucit surfovat!
1997: Holkam se narodila nevlastni sestra Taylor
únor: Učí se lyžovat. Mary-Kate a Ashley jedou do Vail,Colorada a filmuji the Christmas Party video na svahu
listopad: Mary-Kate a Ashley vystupují v the Macy's Thankqiving Day Parade v New yorku.
1998 - 1999
Tím pádem se opět pustily k filmování a začali natáčet nový seriál Two of a Kind (Dvojčata), kde už se nám do paměti zapsali jako malé puberťačky žijící s otcem, který se jím pořád vnucoval, později vyšli i knihy. Filmování z postavou otce se holkám zamlouvalo a tak jako "tatínkovi holčičky" natočili film Billboard Dad (Táta z billboardu), mající snahu sehnat novou maminku, vylepí na billboard informace a fotku svého otce. Roku 1999 skončil jejich "vyžívací" seriál TOAK a tak se rozhodly natočit nový film a tentokrát jako úplně rozdílné holky, jedna fanynka a hráčka fotbalu a druhá jako dáma, samé hadříky a kluci. Jmenoval se Switching Goals (Gólová Výměna) a k televizním obrazovkám přilákal i mladé kluky. Tohoto roku se cítili tak významně, že natočili ještě film Passport To Paris (Výlet do Paříže), kde začali "chodit" s klukama, ale "jen tak".

1998: holkám se narodil nevlastni bratr Jake
září: Nová televizní serie "Two of a kind". Holky hrají se svým jmenem ale s rozdilným příjmením - Burke
1999 říjen: Online! Mary-Kate a Ashley zalozili svou internetovou stranku
červen: Mary-Kate a Ashley letí poprvé do Evropy natáčet svůj film Passport to Paris.
2000
Roku 2000 se z něžných malinkých dvojčátek stávají opravdové slečny, hvězdy každé party a tvářičky časopisů. Natočili film Our Lips Are Sealed (Sestry v akci), který se stal jejich nejoblíbenějším. Taky proto, že se mohli fakt vyřádit a projet spoustu zemí! Tento rok napsali svou předlohu života a obecná fakta o nich, z kterých se čerpá např. při tvorbě stránek! Začali se stávat idolama všech mladých dívek a tak vydali svůj časopis mary-kateandashley, ale po několika číslech ztroskotal a nyní vychází jako "obkročník".

květen: Hračky! Holky vydali panenky značky mary-kateandashley.
duben: Holky jeli natáčet do Australie film Our lips are sealed!
říjen: Holky natáči film Winning London ve Velké Britanii.
2001
Rok 2001 byl hodně významný nejen proto, že MKA obdrželi občanské průkazy, taky natočili film Winning London (Sestry v Londýně), kde se opět ukázali jako rozdílné sestry, ale překrásný Londýn je zase spřátelil. Plným úderem se pustili do natáčení seriálu So Little Time (Tak málo času), který opravdu zabodoval a má své knihy. Díky "občance" se dostávali na premiéry a akce a tak se stali přednější hlavičkou Hollywoodu. Tento rok taky natočili film Holiday In The Sun (Prázdniny na Bahamách), kde se opět vydali na cesty.

červen: nový televizní seriál So Little time na Fox family Channeů
srpen: The Hollywood reporter pojmenoval Mary-kate a ashley Most Powerful Young Women in Hollywood.
říjen: Mary-Kate a Ashley In Action! Nový "kreslený" seriál MKA
listopad: Mary-Kate a Ashley jedou natáčet film Holiday In the Sun
2002 - 2003
V 16 letech vydali sérii knih Sweet 16 (Krásných 16 let) a projeli se v autíčku Sweet 16, které dostali ve filmu Getting There (První jízda), když si udělali řidičák a tam si ho dělali doopravdy. Roku 2002 natočili film When In Rome (Výlet do Říma) a v roce 2003 také The Challenge (Výzva), kde se opět ukázali jako dvě soupeřící sestry, dělající zkoušky ve stylu hry přežití, kde je bohužel/naštěstí dají do stejného družstva, zprvu se hádají, ale protože jsou tým, musí to nějak překousnout.

2002 únor: Mary-Kate a Ashley jeli lyžovat,kde natočili nový film Getting There.
duben: Mary-Kate a Ashley zavítali do Itálie a natočili film When In Rome.
červen: Holky delaji zkousky na řidičsky průkaz. :) - udělaly ho :o))
2003: Natočili film The Challenge a začali tocit New York Minute
2004
Dvojčata natáčejí film New York Minute (Bláznivý den v New Yorku) , který půjde do kin. Odběhli si i na natáčení Charlie's Angels , kde si zahráli malinkatou roličku. Ve filmu jsou vidět 10sekund , spíše se zajímali o svou budoucnost, věnovali škole a připravovali se na New Yorskou universitu. V tomto roce totiž odmaturovali. Proslýchá se , že chtějí na 5 let opustit showbussines. Mary-Kate se konečně přiznala ke své anorexii "porucha přijímaní potravy" a byla hospitalizovaná na šestitýdenní léčebný program do léčebny v Utahu , říká se i cosi o drogách (?). Ashley se rozešla se svým dlouhodobým přítelem Mattem. Nyní Mary-Kate studuje universitu v NY a Ashley hereckou školu v NY.

červenec: Holky dotočili svůj první film,který půjde do kin - NEW YORK MINUTE
2005
-V tomto roce se Mary-Kate rozešla se Stavrosem Niarchosem III., který se vzápětí začal scházet s dědičkou hotelového impéria Paris Hilton. Mary-Kate rozchod nesla velmi těžce a byl to i jeden z důvodů, proč se rozhodla na nějakou dobu přerušit studium na New York University a přestěhovala se zpět do Kalifornie, aby se více věnovala své firmě DualStar.
-Ashley zaplatila soudní výlohy ve výši 40 milionů dolarů za soudní rozepři mezi ní a bulvárním časopisem National Enquirer, který otiskl titulek: Ashley Olsen jede v drogovém skandálu, k článku ke kterému byla připojena fotka, kde má přivřené oči.
-Dvojčata se také dostala do vrcholného módního postavení, kdy byla označována módními odborníky jako jedny z nejlépe oblékaných celebrit. Začaly se objevovat na obálkách významných světoznámých magazínů o módě, a co je hlavní- samostatně. Ashley na obálce Bazaaru a Mary-Kate potom na W magazine.
-Také podnikly další expanzi do Evropy se svou značkou a navštívily Paříž a Španělsko.
-Na veřejnosti se objevuje hlavně Ashley (na spoustě módních přehlídek) a Mary-Kate zůstává v ústraní. Koncem roku jsou zase obě spolu.2006
-Hlavní událostí je, že obě děvčata prohlašují, že se chtějí konečně profesně oddělit a dělat každá na svém projektu. Jako první získala roli Mary-Kate a to ve filmu Factory Girl o životě a Andyho Warhola.
-V tomto roce se jejich postavení ve světě módy jen upevnilo. Udávají trendy, dokáží se obléknou jako by určitě věděly, co se bude nosit příští sezónu, návrháři si je vybírají do svých kampaní (Bdgley Mischka, spekuluje se o Calvinu Klainovi) a šéfredaktoři do svých časopisů (Teen Vogue, Bazaar- MK, Nylon- Ash). Lidmi z tohoto průmyslu jsou hodnoceny jako ženy s dokonalým módním cítěním a ztělesněním přesně toho, co móda vyjadřuje.
-Ashley se zúčastnila předávání cen Teen Choice Awards, kdy předávala cenu společně s rapperem Snopp Dogem.
-Opět navštívily Austrálii, kde uvedly svou novou kolekci oblečení, Evropu, kde představily nové parfémy LA style a NY chic.
-Obě se přestaly tajit tím, že kouří (Mallboro).
-Chvíli to vypadalo, že se Mary-Kate vrátila zpět k Davidu Katzenbergovi. V jejich osobním životě se v posledních dvou letech vystřídalo několik partnerů s nimiž byly viděny.
- Objevily se na přehlídkách těchto návrhářů: Zac Posen, Balenciaga, Badgley Mischka, Calvin Klein, Dior, Jeremi Scott, Lanvin, Marc Jakobs, Prada, Narciso Rodriguez
- A v neposlední řadě otevřely internetový obchod se svou značkou

Biografie Ashley od Roku 1986-2006

17. listopadu 2006 v 8:44 | Marie
1986 - 1990
Mary-Kate a Ashley se narodili bývalé baletce Jarnette a bankéři Davidovi 13.června v pátek , roku 1986. Ashley vykoukla na svět o dvě minuty dříve v 8:24 ráno.Kromě jména Ashley , má druhé jméno Fuller po mamince , ale to nepoužívá. Když se holky narodily , měli už doma staršího brášku Trenta Williama , který se narodil 6. května 1984. Začátek jejich slávy lze považovat za pouhou náhodu. Jednoho dne je maminka vzala na konkurz do role malé Michelle v seriálu plný dům. Režisér je tenkrát vybrat právě proto , že když si je vzal do náručí neplakali.Mary-Kate měla v dětských letech větší um než Ashley a tak na ní vyšli ty směšné a aktuální scény a Ashley se svým miloučkým pláčem a vážností zastupovala vážné a hromadné scénky. 16.února 1989 se holkám narodila sestřička , které dali rodiče jméno Elizabeth Marie Olsen jinak zvaná Lizzie.
1991 - 1992
Právě seriál Full House úspěšně odrazil jejich kariéru, vysíláním ve více než 75 zemích světa včetně ČR. Rodičům MKA se to velice zamlouvalo a tak v roce 1991 najal jejich tatínek Dave Olsen Robeta Thorna na místo coby manažera dvojčat. Ten se s chutí pustil do díla a založil Dualstar Entertaiment Group, zastupující MKA filmy. Ta se slibně rozjížděla takže už roku 1992 točili dvojčata první film To Grandmother's House We Go (Jedeme k babičce), který zabodoval nejenom u mladších generací. V tomtýž roce tedy vydali i své první CD album Brother For Sale/50 cent (Brácha na prodej/za 50 centů). Roztomilé hlásky se všem dobře poslouchali, tak se firma motivovala a brzy poté vydala album I'm Cute One (Já jsem roztomilej prcek) a první VHS Our First Video (Naše první video). I když točili film v Canadě,Mary-Kate jezdila na jejím prvním koni a stala se oddaná jezdectví.
1993 - 1994
Roku 1993 vytvořili již druhý film Double, Double, Toil and Trouble (Trable, trable, tuplem trable). Tento rok účinkovali i ve filmu Little Rascals (Malí rošťáci). Roku 1994 zase How The West Was Fun (Jak byl dobyt západ). V tomto osudném roce se o nich už mluvilo jako o nejmladších producentkách v Hollywoodu a nejbohatšími dvojčaty. 8 a 9 rok Dualstar Entertaiment Group motivoval natolik, že udělali několika dílné řady filmu The Adventures of Mary-Kate and Ashley (Nové dobrodružství Mary-Kate a Ashley), kde si zahráli na nejmenší detektivy a později vyšli i první knihy nesoucí jejich název a příběhy. Tento rok se ale stal osudným pro seriál Full House, jejich milovaný Full House a kariéra jim na chvíli zmkla.
1995
Všichni mysleli, že s pseudonymem dětským idolem všech dětí je konec, ale najednou se tu objevil film It Takes Two (Malé dohazovačky). S úžasným obsazením a příběhem. Dvojčata si zahrála vedle slavné Kristie Alley (Kdopak to mluví) a Stevea Gutenberga (Tři muži a nemluvně), kteří jsou známí ze slavných rodinných komedii a to tahle také byla! Tento rok také skončily detektvní komedie The Adventures o Mary-Kate and Ashley, protože Robert Thorn si myslel, že na hraní detektivů už jsou dostatečně velké. Jarnie a Dave se rozvedli roku 1995, pro holky to bylo těžké období. David se znovu oženil s novinářkou Marthou McKenzie a nyní spolu mají dvě děti - nevlastní sourozence MKA sestřičku Taylor (6 let) a brášku Jakea (4 roky).

říjen: Mary-Kate a Ashley ztratili oba přední zuby když byli na Floridě.
prosinec: Mary-Kate dostala svého prvního koně,kterého pojmenovala "CD"
1996 - 1997
V období 10 a 11 let si MKA dali pauzu a začali se věnovat zpívání, škole a přemýšlení na co tak ještě dát jejich jméno. A tak vznikla značka mary-kateandashley vyrábějící zprvu dětské oblečení a hračky a dnes už i kosmetiku, dámské oblečení, knihy, videa, prostě veškeré produkty MKA a některou elektroniku! Zpívání zabrali některé soundracky k bývalému The Adventures of Mary-Kate and Ashley. Hudba je zaujala natolik že natočili Our Music Video (Naše hudební video) a bestovky jako Ballet Party, Birthday Party a Sleepover Party. Později se ale ozvali i hudební kritikové a MKA tak pomluvily, že zpívání raději do dneška vzdali :(

1996 červenec: Holky se jeli na prazdniny ucit surfovat!
1997: Holkam se narodila nevlastni sestra Taylor
únor: Učí se lyžovat. Mary-Kate a Ashley jedou do Vail,Colorada a filmuji the Christmas Party video na svahu
listopad: Mary-Kate a Ashley vystupují v the Macy's Thankqiving Day Parade v New yorku.
1998 - 1999
Tím pádem se opět pustily k filmování a začali natáčet nový seriál Two of a Kind (Dvojčata), kde už se nám do paměti zapsali jako malé puberťačky žijící s otcem, který se jím pořád vnucoval, později vyšli i knihy. Filmování z postavou otce se holkám zamlouvalo a tak jako "tatínkovi holčičky" natočili film Billboard Dad (Táta z billboardu), mající snahu sehnat novou maminku, vylepí na billboard informace a fotku svého otce. Roku 1999 skončil jejich "vyžívací" seriál TOAK a tak se rozhodly natočit nový film a tentokrát jako úplně rozdílné holky, jedna fanynka a hráčka fotbalu a druhá jako dáma, samé hadříky a kluci. Jmenoval se Switching Goals (Gólová Výměna) a k televizním obrazovkám přilákal i mladé kluky. Tohoto roku se cítili tak významně, že natočili ještě film Passport To Paris (Výlet do Paříže), kde začali "chodit" s klukama, ale "jen tak".

1998: holkám se narodil nevlastni bratr Jake
září: Nová televizní serie "Two of a kind". Holky hrají se svým jmenem ale s rozdilným příjmením - Burke
1999 říjen: Online! Mary-Kate a Ashley zalozili svou internetovou stranku
červen: Mary-Kate a Ashley letí poprvé do Evropy natáčet svůj film Passport to Paris.
2000
Roku 2000 se z něžných malinkých dvojčátek stávají opravdové slečny, hvězdy každé party a tvářičky časopisů. Natočili film Our Lips Are Sealed (Sestry v akci), který se stal jejich nejoblíbenějším. Taky proto, že se mohli fakt vyřádit a projet spoustu zemí! Tento rok napsali svou předlohu života a obecná fakta o nich, z kterých se čerpá např. při tvorbě stránek! Začali se stávat idolama všech mladých dívek a tak vydali svůj časopis mary-kateandashley, ale po několika číslech ztroskotal a nyní vychází jako "obkročník".

květen: Hračky! Holky vydali panenky značky mary-kateandashley.
duben: Holky jeli natáčet do Australie film Our lips are sealed!
říjen: Holky natáči film Winning London ve Velké Britanii.
2001
Rok 2001 byl hodně významný nejen proto, že MKA obdrželi občanské průkazy, taky natočili film Winning London (Sestry v Londýně), kde se opět ukázali jako rozdílné sestry, ale překrásný Londýn je zase spřátelil. Plným úderem se pustili do natáčení seriálu So Little Time (Tak málo času), který opravdu zabodoval a má své knihy. Díky "občance" se dostávali na premiéry a akce a tak se stali přednější hlavičkou Hollywoodu. Tento rok taky natočili film Holiday In The Sun (Prázdniny na Bahamách), kde se opět vydali na cesty.

červen: nový televizní seriál So Little time na Fox family Channeů
srpen: The Hollywood reporter pojmenoval Mary-kate a ashley Most Powerful Young Women in Hollywood.
říjen: Mary-Kate a Ashley In Action! Nový "kreslený" seriál MKA
listopad: Mary-Kate a Ashley jedou natáčet film Holiday In the Sun
2002 - 2003
V 16 letech vydali sérii knih Sweet 16 (Krásných 16 let) a projeli se v autíčku Sweet 16, které dostali ve filmu Getting There (První jízda), když si udělali řidičák a tam si ho dělali doopravdy. Roku 2002 natočili film When In Rome (Výlet do Říma) a v roce 2003 také The Challenge (Výzva), kde se opět ukázali jako dvě soupeřící sestry, dělající zkoušky ve stylu hry přežití, kde je bohužel/naštěstí dají do stejného družstva, zprvu se hádají, ale protože jsou tým, musí to nějak překousnout.

2002 únor: Mary-Kate a Ashley jeli lyžovat,kde natočili nový film Getting There.
duben: Mary-Kate a Ashley zavítali do Itálie a natočili film When In Rome.
červen: Holky delaji zkousky na řidičsky průkaz. :) - udělaly ho :o))
2003: Natočili film The Challenge a začali tocit New York Minute
2004
Dvojčata natáčejí film New York Minute (Bláznivý den v New Yorku) , který půjde do kin. Odběhli si i na natáčení Charlie's Angels , kde si zahráli malinkatou roličku. Ve filmu jsou vidět 10sekund , spíše se zajímali o svou budoucnost, věnovali škole a připravovali se na New Yorskou universitu. V tomto roce totiž odmaturovali. Proslýchá se , že chtějí na 5 let opustit showbussines. Mary-Kate se konečně přiznala ke své anorexii "porucha přijímaní potravy" a byla hospitalizovaná na šestitýdenní léčebný program do léčebny v Utahu , říká se i cosi o drogách (?). Ashley se rozešla se svým dlouhodobým přítelem Mattem. Nyní Mary-Kate studuje universitu v NY a Ashley hereckou školu v NY.

červenec: Holky dotočili svůj první film,který půjde do kin - NEW YORK MINUTE
2005
-V tomto roce se Mary-Kate rozešla se Stavrosem Niarchosem III., který se vzápětí začal scházet s dědičkou hotelového impéria Paris Hilton. Mary-Kate rozchod nesla velmi těžce a byl to i jeden z důvodů, proč se rozhodla na nějakou dobu přerušit studium na New York University a přestěhovala se zpět do Kalifornie, aby se více věnovala své firmě DualStar.
-Ashley zaplatila soudní výlohy ve výši 40 milionů dolarů za soudní rozepři mezi ní a bulvárním časopisem National Enquirer, který otiskl titulek: Ashley Olsen jede v drogovém skandálu, k článku ke kterému byla připojena fotka, kde má přivřené oči.
-Dvojčata se také dostala do vrcholného módního postavení, kdy byla označována módními odborníky jako jedny z nejlépe oblékaných celebrit. Začaly se objevovat na obálkách významných světoznámých magazínů o módě, a co je hlavní- samostatně. Ashley na obálce Bazaaru a Mary-Kate potom na W magazine.
-Také podnikly další expanzi do Evropy se svou značkou a navštívily Paříž a Španělsko.
-Na veřejnosti se objevuje hlavně Ashley (na spoustě módních přehlídek) a Mary-Kate zůstává v ústraní. Koncem roku jsou zase obě spolu.2006
-Hlavní událostí je, že obě děvčata prohlašují, že se chtějí konečně profesně oddělit a dělat každá na svém projektu. Jako první získala roli Mary-Kate a to ve filmu Factory Girl o životě a Andyho Warhola.
-V tomto roce se jejich postavení ve světě módy jen upevnilo. Udávají trendy, dokáží se obléknou jako by určitě věděly, co se bude nosit příští sezónu, návrháři si je vybírají do svých kampaní (Bdgley Mischka, spekuluje se o Calvinu Klainovi) a šéfredaktoři do svých časopisů (Teen Vogue, Bazaar- MK, Nylon- Ash). Lidmi z tohoto průmyslu jsou hodnoceny jako ženy s dokonalým módním cítěním a ztělesněním přesně toho, co móda vyjadřuje.
-Ashley se zúčastnila předávání cen Teen Choice Awards, kdy předávala cenu společně s rapperem Snopp Dogem.
-Opět navštívily Austrálii, kde uvedly svou novou kolekci oblečení, Evropu, kde představily nové parfémy LA style a NY chic.
-Obě se přestaly tajit tím, že kouří (Mallboro).
-Chvíli to vypadalo, že se Mary-Kate vrátila zpět k Davidu Katzenbergovi. V jejich osobním životě se v posledních dvou letech vystřídalo několik partnerů s nimiž byly viděny.
- Objevily se na přehlídkách těchto návrhářů: Zac Posen, Balenciaga, Badgley Mischka, Calvin Klein, Dior, Jeremi Scott, Lanvin, Marc Jakobs, Prada, Narciso Rodriguez
- A v neposlední řadě otevřely internetový obchod se svou značkou

Zvířátka Olsenek

17. listopadu 2006 v 8:42 | Marie
Pejsek Jack


Pejsek Lucy a koníci CD a Star


Pejsek Luca (Mary-Kate) a Liam (Ashley)

Olsenky a Hnusný sliz!!!!!!

17. listopadu 2006 v 8:39 | Marie
Past na Holky na předávání cen Teen Choice Awards:

Holky si půjčují Hadříky

16. listopadu 2006 v 15:37 | Marie
V kabátku si vyšla Mary-kate koupit kávu a Ash se Scootem na procházku. Stejnou bekovku si Mk vzala na jednu akci a Ash jen tak ven. Svetr s bílou hvězdou si MK vzala na jeden zápas a Ash na natáčení NYM. MK si v kabátku vyšla s Davidem ven a Ash na koncert Rolling Stones. Ash si vzala tričko s banánem na focení reklamy, MK ven na oběd :o)).

Obálky časopisů

16. listopadu 2006 v 15:36 | Marie

Vintage styl jak ho nosí Olsenky

16. listopadu 2006 v 15:33 | Marie

Typický příklad dokonale sladěného vintage- lodičky s otevřenou špičkou, úzké jeany, tričko s velkým nápisem,malá kabelka a výrazné šperky.Novodobý grunge- dlouhé vytahané tričko nebo právě tato kostkovaná košile, legíny nebo pončocháče a typické boty.Skvěle vypadajícím doplňkem, který si obě holky oblíbily je pletená čepička. Brože na námořnicky modrém sáčku dodávají outfitu veselou barevnost. Všimněte si, jak s nimi ladí zdobení na pásku i třásně u šály.MK udělala z obyčejného outfitu vintage tím, že si na hlavu vzala netradiční klobouček a doplňky jsou skombinované v černo-bílých barvách.Kombinace čepičky, kožené bundy a brýlí dělá divy.Všechno co má Ashley na sobě je dokonalý vintage!Vintage šaty. Doplněno líčením inspirovaným meziválečným obdobím.

Vintage styl

16. listopadu 2006 v 15:32 | Marie
Vintage - pojem odvozený z oblasti produkce vína užívaný k vyjádření data sklizně hroznů nebo místo a čas stáčení vína do lahví, jinými slovy jde o vyjádření zralosti vína.

Tento termín byl převzat a modifikován sběrateli všeho druhu v termín představující vše co je staré, např. stará auta, staré oděvy atd.. Vintage může být v některých případech také nahrazen slovem klasický. Správný překlad anglického slova VINTAGE (čti vintidž) zní historický či výběrový. Jinými slovy, je to oblečení ze secondhandu, ale ne takové to obyčejné, které si okamžitě představíte pod pojmem sekáč. Jsou to luxusní kousky světových značek, jež mají duši a budou vypadat stylově za všech okolností. Vintage oblečení zažívá v této sezoně netušený boom.

Takhle nosí Boho styl Mary-Kate a Ashley

16. listopadu 2006 v 15:29 | Marie
1) jednoduchý boho styl
- obyčejné jeany a velké tričko se svetříkem a korálemi! tímhle zaboduješ!


2) letní boho styl
- rozevláté šaty a sukně


3) extrémní boho styl - jedno přes druhé, legíny, vytahané svetry, ..


4) čím víc, tím líp!
- barvy, legíny, hodně vrstev, šály, ...


5) bohémské dlouhé svetry
- čím delší, tím lepší, čím víc hampulácké, tím víc bohémské!


6) styl ashley inspirovaný bohémskou buržoázií - tzv.: polo boho styl, bílé vyšívkové šaty s černými doplňky

Boho styl aneb styl který nosí Olsenky

16. listopadu 2006 v 15:28 | Marie
Mary-Katin "Boho" styl, jinak zvaný - bohémská buržoazie lze česky přirovnat ke "Stylu jako ze smetiště". V čem je tento jedinečný a individuální styl Hollywoodu tak zvláštní?

Název "Boho" je vypůjčen z titulu pět let staré sociologické studie Davida Brookse. Ten v ní popisoval druh zazobaných zákazníků, kteří nemají rádi materialismus, ale něčím luxusním zase nepohrdnou.

o1 - koráleo2 - náhrdelníko3 - velké koráleo4 - náhrdelník

Chcete být cool? Noste vrstvené oblečení nadměrných velikostí a volné sukně pod kolena. "Mary-Kate ukazuje, že hubené dívky vypadají ve volném a pytlovitém oblečení naprosto cool," řekla Karen Berenson. Míchejte styly a doplňky, které jsou nekombinovatelné. Mary-Kate svůj "ztroskotanecký" styl vždy zdůrazňuje luxusními doplňky jako jsou kašmírové šály, velké naušnice a kabelky Balenciaga. Ví, že ty správné doplňky mohou z tuctového oblečení udělat skvělý model. Velmi často navštěvuje bleší trhy! Proč? Kde jinde se dá najít tolik originálních a třeba jediných kousků na světě? Právě na bleším trhu!

o5 - náušniceo6 - náramek

Tento styl je celý o odvaze. Kombinuj oblečení návrhářů s nekonvenčními kousky a pak připoj trochu osobitosti, jako třeba korálkové pantofle. Používej výrazné barvy jako zelenou a purpurovou. Vytahané a potrhané kašmírové svetry, obrovské sluneční brýle a ošoupané kovbojské boty mají zelenou! Na nikoho se neohlížej a tvoř kombinace s hlavo a patou, ale "pomotaným tělem"! Místo toho, aby ses držela pouze nejnovějších módních trendů, raději kombinuj retro kousky oblečení s originálními doplňky a oblečením z malých butiků.


Co řekly Olsenky o módě a oblečení

16. listopadu 2006 v 15:27 | Marie
Co řekly Mary-Kate a Ashley o módě:• Ash - křehká rafinovanost:
"Věc, kterou v létě prostě musím mít jsou kšandy. Outfit udělají víc zajímavější. Nosím je k dlouhé sukni a k džínám."

• MK- nejoriginálnější:
"Moje móda je inspirována hodně věcmi: místy, kde cestuji, Hollywood glamour a rock n´ rollem.V módě není žádné ´správně´ nebo ´špatně´. Móda je vyjádření osobnosti člověka."Něco o oblečení:• Jako kdo vypadám?
MK: "No, vážně si myslím, že se nikomu jinému nepodobám."
Ash: "Opravdu si myslíme, že se nesnažíme vypadat jako někdo jiný. A ani nechceme."

• Oblíbené oblečení v dětství?
MK: Měla jsem ráda svoje oblíbené kraťasy, které jsem nikdy nechtěla sundat. Byly takové těsné a olemované."

• O vaší módní kolekci
Ash: "Jsou to věci, které samy nosíme, samozřejmě trochu upravené, taky doplňky, plavky a…Co ještě? Obuv, pyžama a hmm… sluneční brýle. A prostě všechny tyhle věci jsme nosily jako děti. Prostě i to, co nosí dospělí, jen upravené pro děti. A je to jednodušší, když i děti můžou nosit takové oblečení a je v jejich velikostech." "Jo, pomáháme návrhářce. Zapojujeme se do celého procesu, budeme pomáhat s designem, potom přijde za námi a uvidíme, jestli se nám to bude líbit nebo budeme chtít něco změnit. Potom nám přinese vzorek a my o tom diskutujeme, měníme to a nakonec to schválíme a pustíme dál nebo ne." MK: "A milujeme módu a vždycky budeme chtít mít vlastní kolekci, i až budeme mnohem starší. A teď přece už jednu máme."

Hip Picks na Listopad

16. listopadu 2006 v 15:14 | Marie
Co musím mít z Shopmary-kateandashley.com
MK: Sluneční brýle! Miluju naši kolekci velikánských brýlí.
A: Kabelku ladící k oblečení. Najdi si kabelku, která bude pasovat k tomu tvému.

Vintage nakupování
MK: Pařížský bleší trh je úžasný. Viděla jsem tam ten nejkrásnější starožitný nábytek a šperky z celé Paříže.
A: Můj oblíbený vintage obchod je Scarlett v Paříži.

Trend ve špercích
MK: Ráda kombinuju styly prstenů a nosím víc než jeden na stejném prstu.
A: Ležérní jednoduché a vícevrstvé náhrdelníky. Hrozně se i líbí stříbrný a zlatý řetízky od Davida Yurmana.

Internetová závislost
MK: Blogy! Obzvlášť reakce fanoušků na našem oficiálním blogu.
A: You tube: Doháním módní přehlídky, které jsem nestihla během návštěvy Paříže. Co jsme vlastně dělali, když You tube nebylo? (pozn. You tube je internetová stránka plná nejrůznějších videí)

Očekávání, které sdílíme s vámi
MK: Budeme na samostatných obálkách prosincového/lednového Teen Vogue, které vyjde 15. prosince.
A: Nemůžeme se dočkat, až uslyšíme, co si myslíte o fotkách!